PRACA PRZY PRODUKCJI - UKŁADANIE BUKIETÓW

Dodane przez Beetsma, Czwartek, 19 Październik, 2017  10:00

Opis oferty pracy:

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników.

Miejsce pracy: Holandia / Aalsmeer
Opis stanowiska:

Ukladanie bukietów z żywych kwiatów na taśmie, pakowanie, inne prace pomocnicze

Wymagania:

- zdolności manualne, zręczność
- chęć i motywacja do pracy fizycznej
- mile widziane panie

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie za granicą
- holenderską umowę o pracę
- pomoc w organizacji wyjazdu
- opiekę koordynatora
- długoterminową współpracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego.

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 67

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Sandomierz
  • Praca Buk
  • Praca Buk
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń